ERC5575K000FEEB500
MFR.Part #
ERC5575K000FEEB500
JLCPCB Part #
C3357451
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS