ERC556K9800FKEK600
MFR.Part #
ERC556K9800FKEK600
JLCPCB Part #
C3461968
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS