ERC556K5700DKEK500
MFR.Part #
ERC556K5700DKEK500
JLCPCB Part #
C3471417
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.57kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS