ERC5568K100DKEK600
MFR.Part #
ERC5568K100DKEK600
JLCPCB Part #
C3355534
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS