ERC5560K400BEEK500
MFR.Part #
ERC5560K400BEEK500
JLCPCB Part #
C3389086
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS