ERC555K4200DHEK500
MFR.Part #
ERC555K4200DHEK500
JLCPCB Part #
C3511799
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.42kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS