ERC555K4200DHEB600
MFR.Part #
ERC555K4200DHEB600
JLCPCB Part #
C3423546
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.42kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS