ERC55590K00FEEK600
MFR.Part #
ERC55590K00FEEK600
JLCPCB Part #
C3473606
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 590kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS