ERC5557K600DEEK500
MFR.Part #
ERC5557K600DEEK500
JLCPCB Part #
C3361313
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS