ERC55562K00BEEA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC55562K00BEEA500
JLCPCB Part #
C3449160
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 562kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS