ERC5554K900FHEK500
MFR.Part #
ERC5554K900FHEK500
JLCPCB Part #
C3370797
Description
-65℃~+175℃ 125mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS