ERC55523R00FEEB500
MFR.Part #
ERC55523R00FEEB500
JLCPCB Part #
C3484803
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 523Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS