ERC554K6400BHEA500
MFR.Part #
ERC554K6400BHEA500
JLCPCB Part #
C3512264
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.64kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS