ERC554K2700BHEK500
MFR.Part #
ERC554K2700BHEK500
JLCPCB Part #
C3511372
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.27kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS