ERC554K1200FEEA500
MFR.Part #
ERC554K1200FEEA500
JLCPCB Part #
C3351505
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS