ERC55475R00DHEB600
MFR.Part #
ERC55475R00DHEB600
JLCPCB Part #
C3531686
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 475Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS