ERC5546K400DHEK500
MFR.Part #
ERC5546K400DHEK500
JLCPCB Part #
C3392963
Description
-65℃~+175℃ 125mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS