ERC55453R00DEEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC55453R00DEEK500
JLCPCB Part #
C3397973
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 453Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS