ERC553K4800FHEK500
MFR.Part #
ERC553K4800FHEK500
JLCPCB Part #
C3424409
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.48kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS