ERC553K4000FEEB500
MFR.Part #
ERC553K4000FEEB500
JLCPCB Part #
C3564065
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS