ERC553K0900FEEK500
MFR.Part #
ERC553K0900FEEK500
JLCPCB Part #
C3550475
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS