ERC55392R00BHEB500
MFR.Part #
ERC55392R00BHEB500
JLCPCB Part #
C3549774
Description
-65℃~+175℃ 125mW 392Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS