ERC5537R400FKEK500
MFR.Part #
ERC5537R400FKEK500
JLCPCB Part #
C3493813
Description
-65℃~+175℃ 125mW 37.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS