ERC5537K900BHEA500
MFR.Part #
ERC5537K900BHEA500
JLCPCB Part #
C3461425
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 37.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS