ERC55365R00BHEA600
MFR.Part #
ERC55365R00BHEA600
JLCPCB Part #
C3412121
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 365Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS