ERC55365K00FKEK500
MFR.Part #
ERC55365K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3571697
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 365kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS