ERC5534K000BEEA600
MFR.Part #
ERC5534K000BEEA600
JLCPCB Part #
C3356151
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 34kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS