ERC5533R200FKEK600
MFR.Part #
ERC5533R200FKEK600
JLCPCB Part #
C3378155
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 33.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS