ERC55309K00FKEK500
MFR.Part #
ERC55309K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3427769
Description
-65℃~+175℃ 125mW 309kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS