ERC55305K00DHEK600
MFR.Part #
ERC55305K00DHEK600
JLCPCB Part #
C3471420
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 305kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS