ERC55301R00DEEK500
MFR.Part #
ERC55301R00DEEK500
JLCPCB Part #
C3354215
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS