ERC552K9800BHEB500
MFR.Part #
ERC552K9800BHEB500
JLCPCB Part #
C5688869
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.98kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS