ERC552K1300BEEK600
MFR.Part #
ERC552K1300BEEK600
JLCPCB Part #
C3424981
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 2.13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS