ERC5529K400BHEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC5529K400BHEK500
JLCPCB Part #
C3443509
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 29.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS