ERC55294R00FHEA500
MFR.Part #
ERC55294R00FHEA500
JLCPCB Part #
C3395625
Description
-65℃~+175℃ 125mW 294Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS