ERC55284R00DEEK500
MFR.Part #
ERC55284R00DEEK500
JLCPCB Part #
C3495463
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 284Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS