ERC55237R00FKEK500
MFR.Part #
ERC55237R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3394604
Description
-65℃~+175℃ 125mW 237Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS