ERC5520K300DHEB600
MFR.Part #
ERC5520K300DHEB600
JLCPCB Part #
C3578317
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 20.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS