ERC5520K000DHEB500
MFR.Part #
ERC5520K000DHEB500
JLCPCB Part #
C3426578
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS