ERC551M2400FHEA600
MFR.Part #
ERC551M2400FHEA600
JLCPCB Part #
C3530801
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.24MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS