ERC551M1800FHEK600
MFR.Part #
ERC551M1800FHEK600
JLCPCB Part #
C3423155
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.18MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS