ERC551M1800BEEK500
MFR.Part #
ERC551M1800BEEK500
JLCPCB Part #
C3359322
Description
-65℃~+175℃ 1.18MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS