ERC551M1300FHEB500
MFR.Part #
ERC551M1300FHEB500
JLCPCB Part #
C3403200
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.13MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS