ERC551K8200DEEA500
MFR.Part #
ERC551K8200DEEA500
JLCPCB Part #
C3522082
Description
-65℃~+175℃ 1.82kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS