ERC551K6900FHEB500
MFR.Part #
ERC551K6900FHEB500
JLCPCB Part #
C3436505
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.69kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS