ERC551K5000DKEK500
MFR.Part #
ERC551K5000DKEK500
JLCPCB Part #
C3380356
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS