ERC551K4000BEEB500
MFR.Part #
ERC551K4000BEEB500
JLCPCB Part #
C3574248
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS