ERC551K3700FKEB500
MFR.Part #
ERC551K3700FKEB500
JLCPCB Part #
C3532726
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.37kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS