ERC551K3000FEEB500
MFR.Part #
ERC551K3000FEEB500
JLCPCB Part #
C3399929
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.3kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS