ERC551K3000BEEB600
MFR.Part #
ERC551K3000BEEB600
JLCPCB Part #
C3398928
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS